Concertkalender 2018

Plaats Toren Datum Uur Uitvoerder(s) Opmerkingen
Meise Sint-Martinuskerk 31/3/2018 12u05 Nikita Gratchev  
Meise Sint-Martinuskerk 21/4/2018 12u05 Nikita Gratchev  
Diksmuide belfort (stadhuis) 19/5/2018 14u Wim Berteloot  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20/5/2018 16u30 Nikita Gratchev Videoweergave
Diksmuide belfort (stadhuis) 21/5/2018 21u Wim Berteloot   
Meise Sint-Martinuskerk 27/5/2018 13u Liesbeth Janssens  
Puurs Sint-Pieters 27/5/2018 12u Tom Van Peer  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 1/6/2018 15u30 Charles Dairay  
Gent Belfort 1/6/2018 20u Elien Van den Broeck en Kenneth Theunissen Vierhandig beiaardconcert
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 2/6/2018 14u Charles Dairay  
Mol C. C. 't Getouw 3/6/2018 15u Wim Van den Broeck Mobiele beiaard met ensembles Academie voor Muziek en Woord Mol
Mechelen Sint-Romboutstoren 4/6/2018 20u30 Eddy Mariën Videoweergave
Diksmuide belfort (stadhuis) 8/6/2018 20u Wim Berteloot  
Brugge Halletoren 9/6/2018 20u Wim Berteloot en The International Clarinets o.l.v. Eddy Vanosthuyse Torenbeiaard en klarinetensemble
Mol St. -Pieterstoren  9/6/2018 20u Carl Van Eyndhoven   
Damme Stadhuis 10/6/2018 15u Jean-Pierre Hautekiet  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 10/6/2018 12u30 Charles Dairay  
Izegem Sint-Hiloniuskerk 11/6/2018 20u Koen Cosaert & Leerlingen Artiz Torenbeiaard en Woord 
Mechelen Sint-Romboutstoren 11/6/2018 20u30 Tom Van Peer Videoweergave
Mol St. -Pieterstoren  16/6/2018 20u Koen Cosaert  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 17/6/2018 11u Ludo Van den Bos  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 17/6/2018 10u Charles Dairay  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 17/6/2018 16u00 Koen Cosaert, Aelys Demeyere, Rik Sauwen Videoweergave
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 17/6/2018 15u Els Debevere, Dirk Boehme en Thijs Boehme Torenbeiaard, hobo, hoorn en basgitaar. Videoweergave
Brugge Halletoren 18/6/2018 21u Jean-Pierre Hautekiet  
Izegem Sint-Hiloniuskerk 18/6/2018 20u Florian Cosaert & Bart Vandersteene Torenbeiaard en doedelzak
Mechelen Sint-Romboutstoren 18/6/2018 20u30 Koen Cosaert Videoweergave
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 19/6/2018 19u30 Rachel Perfecto Videoweergave
Brugge Halletoren 20/6/2018   Wim Berteloot, Frank Deleu, Jean-Pierre Hautekiet  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 20/6/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Brussel Federaal Parlement 21/6/2018 13u Pascaline Flamme  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 23/6/2018 16u Ludo Van den Bos  
Mol St. -Pieterstoren  23/6/2018 20u Bernard Winsemius  
Mol-Postel Abdijtoren  24/6/2018 15u Rosemarie Seuntiens  
Puurs Sint-Pieters 24/6/2018 12u Tom Van Peer  
Brugge Halletoren 25/6/2018 21u Wim Berteloot  
Izegem Sint-Hiloniuskerk 25/6/2018 20u Koen Cosaert, Florian Cosaert & Leerlingen Artiz Vierhandig, torenbeiaard met elektrische gitaar, en Woord
Kortrijk Halletoren 25/6/2018 19u30 Jasmijn De Wachter  
Mechelen Sint-Romboutstoren 25/6/2018 20u30 Nikita Gratchev Videoweergave
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 26/6/2018 19u30 Koen Cosaert Videoweergave
Brugge Halletoren 27/6/2018 21u Patrice Poliart  
Lier Sint-Gummaruskerk 27/6/2018 20u Leerlingen Hogere Graad, beiaardklas Lier Videoweergave. Met intermezzi van koperklas Lier
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 27/6/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Peer St. Trudokerk 27/6/2018 20u Leerlingen beiaardklas Peer  
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 29/6/2018 20u Kenneth Theunissen en trompetensemble Torenbeiaard en trompetensemble
Antwerpen Kiel Sint Catarina 30/6/2018 16u Ludo Van den Bos  
Meise Sint-Martinuskerk 30/6/2018 12u05 Elien Van den Broeck  
Mol St. -Pieterstoren  30/6/2018 20u Perfecto  - De Vreese  
Brussel Kathedraal 1/7/2018 14u Mariko Matsue  
Dendermonde Belfort  1/7/2018   Lorenz Meulebroek, Marc Van Boven  
Neerpelt Sint-Niklaaskerk 1/7/2018 15u30 Jan Verheyen, Katrien Smets en Leendert De Vis Torenbeiaard met musical-zanger - en zangeres
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 2/7/2018 20u Nikita Gratchev   
Brugge Halletoren 2/7/2018 21u Jean-Pierre Hautekiet  
Izegem Sint-Hiloniuskerk 2/7/2018 20u Jonathan Lehrer & Nathan Vandekerckhove Torenbeiaard en sax
Kortrijk Halletoren 2/7/2018 19u30  Koen Cosaert & Florian Cosaert Vierhandig, torenbeiaard met elektrische gitaar
Mechelen Sint-Romboutstoren 2/7/2018 20u30 Roy Lee Videoweergave
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 3/7/2018 19u30 Jonathan Lehrer Videoweergave
Turnhout Sint-Pieterskerk 3/7/2018 13u Koen Van Assche  
Brugge Halletoren 4/7/2018 21u Jon Lehrer  
Lier Sint-Gummaruskerk 4/7/2018 20u Koen Van Assche Videoweergave. Torenbezoek via Visit Lier
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 4/7/2018 20u Bob van der Linde  
Lommel  Sint-Pietersbandenkerk 4/7/2018 20u Nikita Gratchev  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 4/7/2018 20u Rachel Perfecto Videoweergave
Peer St. Trudokerk 4/7/2018 20u Erik en Wouter Vandevoort Torenbeiaard en piano
Tienen Sint-Germanuskerk 4/7/2018 20u Luc Rombouts Voorafgaand torenbezoerk om 19 u
Herentals Belfort 5/7/2018 20u Jan Verheyen  
Roeselare Sint-Michielskerk 5/7/2018 20u Roy Lee  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 6/7/2018 20u Rachel Perfecto Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 6/7/2018 20u Rosemarie Seuntjens  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 7/7/2018 16u Ludo Van den Bos  
Gent Belfort 7/7/2018 20u Kenneth Theunissen en trompetensemble Torenbeiaard en trompetensemble
Mol St. -Pieterstoren  7/7/2018 20u Wim Van den Broeck  
Aalst  Belfort 8/7/2018 11u30 Dominique Wybraeke en Els Van den Borre  
Brussel Kathedraal 8/7/2018 14u Audrey Dye  
Damme Stadhuis 8/7/2018 15u Frank Deleu  
Meise Sint-Martinuskerk 8/7/2018 13u30 Wim Van den Broeck  
Mol-Postel Abdijtoren  8/7/2018 15u Carl Van Eindhoven  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 9/7/2018 20u Liesbeth Janssens  
Brugge Halletoren 9/7/2018 21u Frank Deleu  
Izegem Sint-Hiloniuskerk 9/7/2018 20u Ellen Dickinson & Benjamin Sercu Torenbeiaard en buikspreker met beiaardverhalen
Kortrijk Halletoren 9/7/2018 19u30 Jonathan Lehrer  
Mechelen Sint-Romboutstoren 9/7/2018 20u30 Wim Berteloot Videoweergave
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 10/7/2018 19u30 Stéphanie Bruggeman & Sax-au-fond Torenbeiaard en saxofoonkwartet. Videoweergave
Turnhout Sint-Pieterskerk 10/7/2018 13u Dina Verheyden   
Brugge Halletoren 11/7/2018 21u Wim Berteloot, mannenkoor "De Kerels" (Emelgem-Izegem) o.l.v. Wim Berteloot Torenbeiaard en mannenkoor
Brussel Federaal Parlement 11/7/2018 13u Mathieu Lenaerts  
Damme Stadhuis 11/7/2018 19u Jean-Pierre Hautekiet  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 11/7/2018 10u Charles Dairay  
Dendermonde Belfort  11/7/2018 12u  Marc Van Boven  
Genk Sint Martinuskerk 11/7/2018 13u An Lommelen  
Lier Sint-Gummaruskerk 11/7/2018 20u Jon Lehrer Videoweergave
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 11/7/2018 20u Tom Van Peer  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 11/7/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Peer St. Trudokerk 11/7/2018 16u Liesbeth Janssens  
Tienen Sint-Germanuskerk 11/7/2018 20u Liesbeth Janssens  
Dendermonde Belfort  12/7/2018 19u  Lorenz Meulebroek   
Geraardsbergen Sint-Bartholomeustoren 12/7/2018 20u Wim en Elien Van den Broeck Videoweergave
Herentals Belfort 12/7/2018 20u Koen Van Assche  
Menen belfort (stadhuis) 12/7/2018 20u Wim Berteloot  
Puurs Sint-Pieters 12/7/2018 20u Luc Dockx  
Roeselare Sint-Michielskerk 12/7/2018 20u Koen Cosaert & Florian Cosaert Vierhandig beiaardconcert
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 13/7/2018 20u Bob van der Linde Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 13/7/2018 20u Wim Berteloot  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 14/7/2018 16u Ludo Van den Bos  
Mol St. -Pieterstoren  14/7/2018 20u Bas de Vroome  
Brussel Kathedraal 15/7/2018 14u Marc Van Bets  
Leuven Sint-Geertrui 15/7/2018 15u Auke De Boer (NL)  
Mol-Postel Abdijtoren  15/7/2018 15u Jasper Depraetere  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 16/7/2018 20u Anne Kroeze  
Brugge Halletoren 16/7/2018 21u Koen Cosaert  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 16/7/2018 19u30 Ellen Dickinson & Benjamin Sercu Torenbeiaard en buikspreker met beiaardverhalen
Mechelen Sint-Romboutstoren 16/7/2018 20u30 Jon Lehrer Videoweergave
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 17/7/2018 19u30 Marc Verbelen Videoweergave
Turnhout Sint-Pieterskerk 17/7/2018 13u Jasper Depraetere  
Brugge Halletoren 18/7/2018 21u Bells for 2, met Frank Deleu en Jean-Pierre Hautekiet Vierhandig beiaardconcert
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 18/7/2018 10u Charles Dairay  
Lier Sint-Gummaruskerk 18/7/2018 20u Carl Van Eyndhoven Videoweergave
Lommel  Sint-Pietersbandenkerk 18/7/2018 20u Kenneth Theunissen  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 18/7/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Peer St. Trudokerk 18/7/2018 20u Tom Van Peer  
Tienen Sint-Germanuskerk 18/7/2018 20u Audrey Dye  
Dendermonde Belfort  19/7/2018 19u  Marc Van Boven  
Herentals Belfort 19/7/2018 20u Koen Van Assche  
Menen belfort (stadhuis) 19/7/2018 20u Frank Deleu  
Roeselare Sint-Michielskerk 19/7/2018 20u Ellen Dickinson en Benjamin Sercu Torenbeiaard en buikspreker met  beiaardverhalen
Diksmuide belfort (stadhuis) 20/7/2018 22u Wim Berteloot  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 20/7/2018 20u Galina Elshaeva Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 20/7/2018 20u Eddy Marien  
Brussel Federaal Parlement 21/7/2018 13u Thierry Bouillet  
Brussel Kathedraal 21/7/2018 14u Charles Dairay  
Damme Stadhuis 21/7/2018 15u Frank Deleu  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 21/7/2018 10u Charles Dairay  
Dendermonde Belfort  21/7/2018 12u  Lorenz Meulebroek   
Genk Sint Martinuskerk 21/7/2018 13u Wim Van den Broeck  
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 21/7/2018 20u Tom Van Peer  
Mol St. -Pieterstoren  21/7/2018 20u Koen Van Assche  
Aalst  Belfort 22/7/2018 11u30 Wim en Brecht Berteloot  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 22/7/2018 11u Marc Verbelen  
Brussel Kathedraal 22/7/2018 14u Eddy Mariën  
Leuven  Sint-Geertrui 22/7/2018 15u Marc Van Eyck  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 23/7/2018 20u Charles Dairay  
Brugge Halletoren 23/7/2018 21u Frank Deleu  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 23/7/2018 19u30 Koen Cosaert  
Mechelen Sint-Romboutstoren 23/7/2018 20u30 Nikita Tarantsov Videoweergave
Turnhout Sint-Pieterskerk 24/7/2018 13u Koen Van Assche  
Brugge Halletoren 25/7/2018 21u Elizabeth Vitu  
Lier Sint-Gummaruskerk 25/7/2018 20u Marc Van Bets Videoweergave
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 25/7/2018 20u Anna Kaspryzka  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 25/7/2018 20u Rosemarie Seuntiëns Videoweergave
Peer St. Trudokerk 25/7/2018 20u Koen Van Assche en Jef De Haes Torenbeiaard en klassieke accordeon
Tienen Sint-Germanuskerk 25/7/2018 20u Luc Rombouts  
Dendermonde Belfort  26/7/2018 19u  Els Debevere  
Herentals Belfort 26/7/2018 20u Bob van der Linde  
Menen belfort (stadhuis) 26/7/2018 20u Elizabeth Vitu  
Puurs Sint-Pieters 26/7/2018 20u Tom Van Peer  
Roeselare Sint-Michielskerk 26/7/2018 20u Wim Berteloot  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 27/7/2018 20u Bells' Angels Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 27/7/2018 20u Jan Verheyen, Katrien Smets en Leendert De Vis Torenbeiaard met musical-zanger - en zangeres
Gent Belfort 28/7/2018 20u Jos D'hollander  
Mol St. -Pieterstoren  28/7/2018 20u Malgosia Fiebig  
Aalst  Belfort 29/7/2018 11u30 Kristiaan Van Ingelgem  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 29/7/2018 11u Jasper Depraetere  
Brussel Kathedraal 29/7/2018 14u Patrice Poliart  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 29/7/2018 13u Charles Dairay  
Leuven Sint-Geertrui 29/7/2018 15u Gerda Peters (NL)  
Neerpelt Sint-Niklaaskerk 29/7/2018 15u30 Jan Verheyen Torenbeiaard met backing tracks
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 30/7/2018 20u Kenneth Theunissen  
Brugge Halletoren 30/7/2018 21u Wim Berteloot  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 30/7/2018 19u30 Malgosia Fiebig  
Mechelen Sint-Romboutstoren 30/7/2018 20u30 Marc Van Bets Videoweergave
Lier Sint-Gummaruskerk 1/8/2018 20u The Bells' Angels met Luc Rombouts en Twan Bearda Vierhandig beiaardconcert. Videoweergave. Torenbezoek via Visit Lier
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 1/8/2018 20u Tom Van Peer  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 1/8/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Peer St. Trudokerk 1/8/2018 20u Jasper Depraetere  
Tienen Sint-Germanuskerk 1/8/2018 20u Tin-Shi Tam  
Dendermonde Belfort  2/8/2018 19u  Marc Van Bets  
Leuven Universiteitsbibliotheek 2/8/2018 20u30 Tin-Shi Tam Videoweergave. Torenbezoek om 19 u
Menen belfort (stadhuis) 2/8/2018 20u Wim Berteloot  
Roeselare Sint-Michielskerk 2/8/2018 20u Koen Cosaert  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 3/8/2018 20u Twan Bearda Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 3/8/2018 20u Jürgen Buchner Videoweergave
Gent Belfort 4/8/2018 20u Els Debevere  
Leuven Sint-Jan-de-Doperk (Groot Begijnhof) 4/8/2018 15u Tin-Shi Tam  
Mol St. -Pieterstoren  4/8/2018 20u Roel Smit  
Aalst  Belfort 5/8/2018 11u30 Koen en Florian Cosaert  
Antwerpen Kiel Sint Catarina 5/8/2018 11u Lorenz Meulebroek  
Brugge Halletoren 5/8/2018 11u Koen Cosaert  
Brussel Kathedraal 5/8/2018 14u Jan Verheyen  
Leuven Sint-Geertrui 5/8/2018 15u Tin-Shi Tam (USA)  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 6/8/2018 20u Koen Van Assche  
Brugge Halletoren 6/8/2018 21u Jean-Pierre Hautekiet  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 6/8/2018 19u30 Tin Shi Tam  
Mechelen Sint-Romboutstoren 6/8/2018 20u30 Dina Verheyden, Richard de Waardt Videoweergave. Vierhandig beiaardconcert
Lier Sint-Gummaruskerk 8/8/2018 20u Koen Van Assche en special guests Videoweergave
Lommel  Sint-Pietersbandenkerk 8/8/2018 20u Frank Steijns  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 8/8/2018 20u Tin-Shi Tam Videoweergave
Peer St. Trudokerk 8/8/2018 20u Luc Rombouts  
Tienen Sint-Germanuskerk 8/8/2018 20u Anna Kasprzycka   
Dendermonde Belfort  9/8/2018 19u  Elien & Wim Van den Broeck  
Leuven Universiteitsbibliotheek 9/8/2018 20u30 Anna Kasprzycka  Videoweergave. Torenbezoek om 19 u
Menen belfort (stadhuis) 9/8/2018 20u Luc Rombouts  
Puurs Sint-Pieters 9/8/2018 20u Richard de Waardt/Dina Verheyden  
Roeselare Sint-Michielskerk 9/8/2018 20u Tin Shi Tam  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 10/8/2018 20u Florian Cosaert Videoweergave
Antwerpen Kiel Sint Catarina 11/8/2018 19u Ludo Van den Bos  
Brugge Halletoren 11/8/2018 11u Wim Berteloot  
Gent Belfort 11/8/2018 20u Jakob Devreese  
Leuven Sint-Jan-de-Doperk (Groot Begijnhof) 11/8/2018 15u Anna Kasprzycka   
Mol St. -Pieterstoren  11/8/2018 20u Gijsbert Kok   
Aalst  Belfort 12/8/2018 11u30 Kristiaan en Pieter Van Ingelgem  
Brussel Kathedraal 12/8/2018 14u Gauthier Bernard  
Damme Stadhuis 12/8/2018 15u30 Frank Deleu  
Leuven Sint-Geertrui 12/8/2018 15u Marc Van Eyck  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 13/8/2018 20u Koen Cosaert en Florian Cosaert Torenbeiaard en electrische gitaar
Brugge Halletoren 13/8/2018 21u Els Debevere  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 13/8/2018 19u30 Richard de Waardt & Dina Verheyden Van den Vos Reynaerde (divers samenspel)
Mechelen Sint-Romboutstoren 13/8/2018 20u30 Piet Hamelink Videoweergave
Brugge Halletoren 15/8/2018 21u Carl Van Eyndhoven  
Damme Stadhuis 15/8/2018 15u Jean-Pierre Hautekiet  
Dendermonde Belfort  15/8/2018 12u  Marc Van Boven  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 15/8/2018 16u30 Twan Bearda  
Lier Sint-Gummaruskerk 15/8/2018 20u Gideon Bodden Videoweergave
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 15/8/2018 20u Jasper Depraetere  
Mol St. -Pieterstoren  15/8/2018 15u Carl Van Eyndhoven   
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 15/8/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Peer St. Trudokerk 15/8/2018 20u Kenneth Theunissen en Martien Van der Knijff Torenbeiaard en piano
Tienen Sint-Germanuskerk 15/8/2018 20u The Bells' Angels Lezing 'Over het nieuwe nut van oude klokken' door Luc Rombouts om 19 u
Dendermonde Belfort  16/8/2018 19u  Marc Van Boven  
Geraardsbergen Sint-Bartholomeustoren 16/8/2018 20u Roland Van Lieferingen, Rachel Perfecto en Jakob De Vreese Torenbeiaard, orgel en hobo
Leuven Universiteitsbibliotheek 16/8/2018 20u30 The Bells' Angels met Luc Rombouts en Twan Bearda Videoweergave. Torenbezoek om 19 u
Menen belfort (stadhuis) 16/8/2018 20u Kristiaan Van Ingelgem  
Roeselare Sint-Michielskerk 16/8/2018 20u Gerda Peters  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 17/8/2018 20u Vincent Hensen Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 17/8/2018 20u Rien Donkersloot Videoweergave
Antwerpen Kiel Sint Catarina 18/8/2018 16u Ludo Van den Bos  
Gent Belfort 18/8/2018 20u Wim Van den Broeck  
Leuven Sint-Jan-de-Doperk (Groot Begijnhof) 18/8/2018 15u Luc Rombouts  
Mol St. -Pieterstoren  18/8/2018 20u Rien Donkersloot  
Nieuwpoort Albert-1 monument 18/8/2018 20u Els Debevere, West Coast Pipe band en showband Calypso Mobiele beiaard (Praag), doedelzakgroep en showband (met klank- en lichtspektakel)
Nieuwpoort Zeedijk 18/8/2018 11u - 14u - 16u Els Debevere Mobiele beiaard (Praag)
Aalst  Belfort 19/8/2018 11u30 Sonata Duo: Jakob De Vreese en Rachel Perfecto   
Brussel Kathedraal 19/8/2018 14u Frank Deleu  
Meise Sint-Martinuskerk 19/8/2018 18u Luc Rombouts  
Nieuwpoort Havengeul 19/8/2018 14u Els Debevere en Trui Herman Mobiele beiaard (Praag)
Nieuwpoort Sint-Bernarduskerk 19/8/2018 10u Els Debevere Mobiele beiaard (Praag)
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 20/8/2018 20u Koen Van Assche  
Brugge Halletoren 20/8/2018 21u Frank Deleu  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 20/8/2018 19u30 Gerda Peters  
Mechelen Sint-Romboutstoren 20/8/2018 20u30 Jakob De Vreese Videoweergave
Brugge Halletoren 22/8/2018 21u Trevor Workman  
Diksmuide belfort (stadhuis) 22/8/2018 24u Wim Berteloot  
Lier Sint-Gummaruskerk 22/8/2018 20u Frank Steyns, Madieke Dejong en Koen Van Assche Torenbeiaard, en samenspel van mobiele beiaard, piano en sopraan
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 22/8/2018 20u Lorenz Meulebroek  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 22/8/2018 20u Anna Maria Reverté Videoweergave
Peer St. Trudokerk 22/8/2018 20u Carl Van Eyndhoven  
Tienen Sint-Germanuskerk 22/8/2018 20u Luc Rombouts Lezing  'Beatrijs van Tienen' door Marina Gelaude om 19 u
Dendermonde Belfort  23/8/2018 19u  Lorenz Meulebroek   
Leuven Universiteitsbibliotheek 23/8/2018 20u30 Luc Rombouts Videoweergave. Torenbezoek om 19 u
Menen belfort (stadhuis) 23/8/2018 20u Wim Berteloot en O'Brass Torenbeiaard en koperensemble
Puurs Sint-Pieters 23/8/2018 20u Tom Van Peer  
Roeselare Sint-Michielskerk 23/8/2018 20u Jasper Depraetere  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 24/8/2018 20u Roy Kroezen Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 24/8/2018 20u Martien Van der Knijff en Kenneth Theunissen Torenbeiaard en piano
Antwerpen Kiel Sint Catarina 25/8/2018 16u Ludo Van den Bos  
Diksmuide belfort (stadhuis) 25/8/2018 18u Wim Berteloot  
Gent Belfort 25/8/2018 20u Kenneth Theunissen en doedelzakkenband  
Leuven Sint-Jan-de-Doperk (Groot Begijnhof) 25/8/2018 15u Rosemarie Seuntiëns  
Mol St. -Pieterstoren  25/8/2018 20u Carl Van Eyndhoven   
Brussel Kathedraal 26/8/2018 14u Fabrice Renard  
Meise Sint-Martinuskerk 26/8/2018 18u Luc Dockx  
Mol-Postel Abdijtoren  26/8/2018 15u Roy Kroezen  
Neerpelt Sint-Niklaaskerk 26/8/2018 15u30 Carl Van Eyndhoven  
Antwerpen   Onze-lieve-Vrouwekathedraal 27/8/2018 20u Liesbeth Janssens  
Brugge Halletoren 27/8/2018 21u Jean-Pierre Hautekiet  
Kortrijk Sint-Maartenskerk 27/8/2018 19u30 Koen  Cosaert & L'Orchestre International de Vielle à Roue de Flandre Torenbeiaard en draailierorkest
Mechelen Sint-Romboutstoren 27/8/2018 20u30 Rachel Perfecto Videoweergave
Brugge Halletoren 29/8/2018 21u Charles Dairay  
Lier Sint-Gummaruskerk 29/8/2018 20u Bob van der Linde, Koen Van Assche en Jef De Haes Torenbeiaard, en samenspel van mobiele beiaard en accordeon
Lokeren Sint-Laurentiuskerk 29/8/2018 20u Luc Dockx  
Lommel  Sint-Pietersbandenkerk 29/8/2018 20u Liesbeth Janssens  
Peer St. Trudokerk 29/8/2018 20u Wim en Elien Van den Broeck Vierhandig beiaardconcert
Tienen Sint-Germanuskerk 29/8/2018 20u Luc Rombous Met intermezzi van koperblazers. Torenbezoek om 19 u
Roeselare Sint-Michielskerk 30/8/2018 20u Koen Cosaert en La Confrérie des Muchards de Saint Druon Torenbeiaard en herdersdoedelzakken 
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 31/8/2018 20u Anna Maria Reverte Videoweergave
Hasselt Sint-Quintinuskathedraal 31/8/2018 20u Jan Verheyen en Cedric Honings Torenbeiaard en gitaar
Antwerpen Kiel Sint Catarina 1/9/2018 16u Ludo Van den Bos  
Brussel Kathedraal 2/9/2018 14u Koen Cosaert  
Meise Sint-Martinuskerk 2/9/2018 18u Twan Bearda  
Brugge Halletoren 3/9/2018 21u Frank Deleu  
Mechelen Sint-Romboutstoren 3/9/2018 20u30 Jo Haazen Videoweergave
Brugge Halletoren 5/9/2018 21u Koen Van Assche  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 5/9/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 7/9/2018 15u30 Charles Dairay  
Gent Belfort 7/9/2018 20u Martien Van der Knijff en Kenneth Theunissen Torenbeiaard en piano
Damme Stadhuis 9/9/2018 15u Frank Deleu  
Deinze Onze-Lieve-Vrouwekerk 9/9/2018 14u Charles Dairay  
Dendermonde Belfort  9/9/2018 13u Marc Van Boven  
Geraardsbergen Sint-Bartholomeustoren 9/9/2018 14u Rachel Perfecto  
Meise Sint-Martinuskerk 9/9/2018 18u Elena Sadina en Sergej Gratchev  
Brugge Halletoren 10/9/2018 21u Wim Berteloot  
Mechelen Sint-Romboutstoren 10/9/2018 20u30 Eddy Mariën Videoweergave
Brugge Halletoren 12/9/2018 21u Frank Steijns  
Nieuwpoort Onze-Lieve-Vrouwetoren 12/9/2018 20u Els Debevere Videoweergave
Genk Sint Martinuskerk 14/9/2018 19u Wim Van den Broeck  
Diksmuide belfort (stadhuis) 16/9/2018 14u Wim Berteloot  
Meise Sint-Martinuskerk 16/9/2018 18u Eddy Mariën  
Puurs Sint-Pieters 16/9/2018 12u Tom Van Peer  
Brugge Halletoren 17/9/2018 21u Frank Deleu  
Dendermonde Belfort  21/9/2018 16u Lorenz Meulebroek   
Harelbeke Sint-Salvatorkerk 21/9/2018 11u Koen Cosaert & 6e klassen van de Harelbeekse basisschoolen olv Karel Op de Beeck Videoweergave
Meise Sint-Martinuskerk 22/9/2018 12u05 Jasper Depraetere  
Mol-Postel Abdijtoren  23/9/2018 16u45 Elien en Wim Van den Broeck  
Brugge Stadschouwburg 27/9/2018 20u Wim Berteloot, François Glorieux Digitale beiaard en piano
Brussel Federaal Parlement 27/9/2018 13u Chantal Mollet  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 29/9/2018 20u30 Twan Bearda Multimediale voorstelling met meerdere artiesten (koor, dans, muziek, fotografie). Videoweergave op verschillende schermen. Kaarten 15 euro.
Meise Sint-Martinuskerk 29/9/2018 12u05 Rachel Perfecto  
Neerpelt Sint-Niklaaskerk 30/9/2018 15u30 Jan Verheyen en Cedric Honings Torenbeiaard en gitaar
Gent Belfort 5/10/2018 20u An Van Coillie en Kenneth Theunissen Torenbeiaard en viool
Diksmuide belfort (stadhuis) 7/10/2018 ? Wim Berteloot  
Brussel Federaal Parlement 13/10/2018 13u Frank Deleu  
Brussel Kathedraal 28/10/2018 14u Thierry Bouillet  
Diksmuide belfort (stadhuis) 31/10/2018 ? Wim Berteloot  
Dendermonde Belfort  1/11/2018 12u  Marc Van Boven  
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 1/11/2018 15u30 Twan Bearda  
Brussel Kathedraal 4/11/2018 14u Florian Cosaert  
Dendermonde Belfort  11/11/2018 12u  Marc Van Boven  
Brussel Federaal Parlement 15/11/2018 13u Wim Van den Broeck  
Dendermonde Belfort  15/11/2018 15u  Lorenz Meulebroek   
Dendermonde Belfort  6/12/2018 15u  Marc Van Boven  
Meise Sint-Martinuskerk 14/12/2018 18u Tim Couck, Jasper Depraetere en Elien Van den Broeck  
Brussel Kathedraal 24/12/2018 14u Marie-Madeleine Crickboom  
Dendermonde Belfort  25/12/2018 12u  Lorenz Meulebroek   
Grimbergen Sint-Servaasbasiliek 25/12/2018 15u Twan Bearda  
Brussel Kathedraal 31/12/2018 14u Mathieu Lenaerts  
Dendermonde Belfort  1/1/2019 12u  Lorenz Meulebroek   
Download File: